تبلیغات
ღپـــــــــــــادشاه دلـــــــــــهاღ - ابزار برای ورود به وبلاگهای مختلف

ღپـــــــــــــادشاه دلـــــــــــهاღ

ابزار برای ورود به وبلاگهای مختلف


برای انجام دادن هر کاری ابزارهای مناسب آن عمل مورد نیاز است. مثلا برای شخم زدن زمین به تراکتور و برای برف روبی به پارو و برای بازکردن یک پیچ و مهره به آچار نیازمندیم. بهمین دلیل برای خواندن یک وبلاگ نیازمند ابزار مناسب آن میباشیم که البته هر وبلاگی ابزار خاص خود را دارد. در اینجا به تعدادی از آنها اشاره میکنیم:

۱- بعضی از وبلاگها هستند که برای خواندن مطالب آنها لازم است یک جعبه دستمال کاغذی همراه داشته باشید تا اشکهاتون رو پاک کنید. مطالب اینگونه وبلاگها پر است از حرفهای ناامید کننده، شعرهای غمناک و داستانهای حزن انگیز و گریه آور که اگر شما یک بطری خالی و یک قیف داشته باشید میتوانید در هنگام خواندن اینگونه مطالب و سرازیر شدن اشکها تون ، آبغوره مورد نیاز یک خانواده پر جمعیت را براحتی تامین کنید.

۲- توی بعضی وبلاگها همیشه دعواست مثل چهار راه مولوی تهران. بنایر این برای ورود به این وبلاگها بهتراست همواره جعبه کمکهای اولیه داشته باشید که اگر خدای نکرده زدند سر و کله و پاچه شما را مجروح کردند تا رسیدن به اورژانس تلف نشوید. خود من یه بار رفتم توی یه وبلاگ. دیدم عجب دعوا و بزن بزنیه. رفتم طرفین رو از هم جدا کنم نزدیک بود چند تا چاقو هم به من بزنند. بنابر این حواستون باشه اولا شبها به این وبلاگها سرنزنید. خطرناکه. لااقل میخواهید برید با دوسه نفر که زورشون زیاده برید که اگه دعوا شد شما رو از زیر دست و پا بکشند بیرون و له نشید.

۳- بعضی از وبلاگها هستند که آنقدر از کلمات قلمبه و سلمبه و عبارتهای سنگین و پیچیده استفاده میکنند که بدون داشتن چند جلد لغتنامه و دیکشنری و ماشین حساب و خط کش و گونیا و یه جعبه آچار امکان نداره مطالب اونها را بفهمید. لذا داشتن وسایل و ابزار مذکور را حتما بخاطر داشته باشید.

۴- بدون داشتن یه میکروسکوپ الکترونیکی هیچگاه به خواندن بعضی از وبلاگهایی که فونت ناجور و سایز ریز دارند نروید.

۵- برخلاف موارد فوق برای ورود به یه وبلاگ طنز یا کاریکاتور نیاز به هیچ ابزاری فیزیکی نیست. در عوض برای خواندن و لذت بردن از اینگونه مطالب شما باید توی مود شادی قرار داشته باشید. باید حال و هوای تبسم و لبخند زدن در شما وجود داشته باشد در غیر اینصورت همه چیز بیمزه و نامفهوم است.

لذا قبل از آمدن به این وبلاگ یه خورده بشگن بزنید. یه خورده قر بدید. بغل دستی تون رو قلقلک بدید. نیش تون را تا بناگوش باز کنید و با دلی شاد و قلبی مطمئن بخواندن مشغول شوید.

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net كلیك كنید

+ نوشته شده در یکشنبه 6 شهریور 1390 ساعت 09:58 ق.ظ توسط ماریا دوست |