تبلیغات
ღپـــــــــــــادشاه دلـــــــــــهاღ - شایعه ممنوع الكار شدن «محسن یگانه» شوك بزرگی است كه دوستداران این خواننده را بهت زده كرده است

ღپـــــــــــــادشاه دلـــــــــــهاღ

شایعه ممنوع الكار شدن «محسن یگانه» شوك بزرگی است كه دوستداران این خواننده را بهت زده كرده است458015 q2n5xVTA1 متن ترانه کاش از محسن یگانه


 

موسیقی ما - بهمن بابازاده: شانس بزرگ یگانه روز انتشار خبر ممنوع الكار شدن اش بود كه دقیقا یك روز قبل از تعطیلات عید فطر اتفاق افتاد كه تمام رسانه ها به حالت نیمه تعطیل به سر می برند و خبری از آن شور و حال رسانه ای در كشور وجود ندارد.

خبر صبح روز سه شنبه ، یك روز مانده به عید فطر با تیتر: « محسن یگانه هم ممنوع الكار شد» بروی خروجی یكی از خبرگزاری ها رفت و با سرعت نور در سایت های غیر رسمی و وبلاگ های هواداری پیچید. ولی با گذشت چند روز از این خبر هنوز هیچ رسانه رسمی و قدرتمندی به آن واكنش نشان نداده و با توجه به كهنه شدن آن، دیگر بعید است كسی به پی گیری دلایل آن بپردازد. در حالی كه انتشار این خبر هواداران این خواننده را نگران کرده است، دلایل این اتفاق هرگز از سوی دو طرف دعوا رسانه ای نشده. «موسیقی ما» در گزارشی ، دلایل این اتفاق را برای اولین بار بررسی می كند.


اگر قرار باشد دلایل اصلی این اتفاق را مورد بررسی قرار دهیم باید نگاهی گذری و كوتاه را به پنج سال پیش بیندازیم.

محسن یگانه جوان با استعداد و به قولی نابغه ای است كه قطعات زیر زمینی اش به شدت مورد توجه عموم قرار گرفته و كارهایش را می شود در تمام نقاط شهر شنید. «زیرزمینی» بودن اش معظل بزرگ اوست و دغدغه مجوز گرفتن، بزرگترین چیزی كه همه فكر و ذكرش را به خود مشغول كرده است .

آشنایی اش با علی چراغعلی ، اتفاق خوبی بود كه نوید روزهای بهتری را در آینده به او می داد. این آشنایی به همخانه شدن او و مدیر برنامه اش (چراغعلی) در خیابان پاكستان، كوچه حكیم منتهی شد و صمیمیت این دو به قدری بالا گرفت كه یگانه در تمام برنامه های زنده اش، از روی استیج چراغعلی را با لفظ «برادر بزرگ تر» به مردم معرفی می كرد و از همه می خواست مدیر برنامه اش را هر چقدر كه او را (یگانه را) دوست دارند، تشویق كنند!

  • آلبوم اول
اولین آلبوم یگانه « نفس های بی هدف» با تلاش چراغعلی و پی گیری های یگانه بالاخره وارد بازار شد تا یگانه بتواند خود را جزیی از بازار رسمی پاپ به حساب بیاورد. بازار كنسرت های این خواننده داغ داغ شد و بحث های مالی وارد سیستم كاری این دو شد.

در سال اول هیچ مشكلی بوجود نیامد و همه چیز در حالت عادی پیش رفت. یگانه از تهران گرفته تا رشت و كیش و قشم و تبریز و بسیار از شهرهای دیگر بروی استیج رفت و شرایط مالی خوبی را در یك سال توانست كسب كند. از همان ابتدای كار هم بحث قرارداد كاری بین این دو به نحوی بود كه چراغعلی 25 درصد كل در آمدهای كنسرت را از آن خود می‌کرد و بقیه به حساب یگانه واریز می شد. روزها گذشت و گذشت و بازار كنسرت های یگانه هر روز داغ تر هم شد. حتی پای اجراهای خارج از كشور هم به برنامه های این خواننده باز شد. اوضاع خوب بود و خواننده ای دیگر در وصف این اوضاع خواند: «همه چی آرومه ، من چقدر خوشحالم...!»


+ نوشته شده در یکشنبه 27 شهریور 1390 ساعت 03:23 ب.ظ توسط ماریا دوست |